יום ש', יג’ בשבט תשע”ט
דף הבית דבר המנהלת מרחבי כיתה מרחבי לימוד גלריית תמונות למידה בחירום חדר מורים יצירת קשר
ביום שישי 30.11.2018 יתקיימו בחירות למועצת התלמידים. בהצלחה לכל המתמודדים!
היום מתקיים בשעות 14:00-20:00 תרגיל מחוזי ללמידה בשעת חירום. התלמידים מתבקשים להכנס לפורום הכיתתי ולענות על המשימה שקיבלו ממחנכת הכיתה.
לתשומת לב ההורים והתלמידים, מצורף מידע בנושא גלישה בטוחה. מומלץ לקרוא את ההנחיות בעיון, ולפעול לפיהן.
בי"ב בחשון תשע"ט אנו מציינים 23 שנים להרצחו של ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל. נזכור את דרכו שהאמינה בשלום, רצתה בשלום ופעלה למען השלום.יהיה זכרו ברוך.
צוות "שחקים" נרגש לקבל את תלמידי בית הספר, ומאחל לכולם שנת לימודים מוצלחת ומשמעותית!
בבית הספר מתקיימים שיעורי העצמה באנגלית במסגרת התכנית Coaching 4 Excellence. צוות ההוראה של אנגלית המליץ על ילדים בעלי מוטיבציה, לשיפור כישוריהם ויכולת השליטה שלהם בשפה האנגלית. מידע נוסף על התכנית ניתן לקרוא במסמכים המצורפים
קרא עוד...
מצורף פירוט תשלומי ההורים עבור תכניות העשרה ופרויקטים בית ספריים לשנת תשע"ט
קרא עוד...
השנה, מתוך רצון לייעל וכהפקת לקחים משנים קודמות, יש לכל תלמיד סיסמה אחת בלבד, המשמשת אותו לכלל האתרים הלימודים המקוונים איתם אנחנו משתמשים.מצורף קובץ הנחיות כיצד להיכנס באמצעות הסיסמה, וכן רשימת האתרים הרלוונטיים.
קרא עוד...
ביום שישי 26.10.2018 נציין את יום ההליכה הבינלאומי. תכנית הפעילויות ליום הזה מופיעה במסמך המצורף.
קרא עוד...
מצורף פירוט תכני השיעורים במסגרת התל"ן (תכנית לימודים נוספת) המתקיימים בבית הספר לשכבות א-ו.
לנוחיותכם, מצורפות רשימות הספרים לשנת הלימודים תשע"ט, בחלוקה לשכבות.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
ביום שלישי 13.3.2018 כ"ו באדר תשע"ח יצוין ברחבי הארץ יום המעשים הטובים. לקראת יום זה, החל בחודש אדר הוא חודש הנתינה, ילמדו בכיתות השונות על הפרויקט, יציעו רעיונות למעשים טובים בקהילה, ובעיקר יעשו מעשים טובים בעצמם! אז למה אתם מחכים? צאו לעשות מעשים טובים!
ההרשמה לבית הספר של החופש הגדול לכיתות א-ג בעיצומה! טפסי הרשמה נמצאים באתר בית הספר תחת לשונית "טפסים" או במזכירות בית הספר. מהרו, ההרשמה עד ה-20/6/18.
השבוע מציינים בבית ספר "שחקים" את שבוע החינוך הגופני. במהלך השבוע יתקיימו הפסקות פעילות עם משחקי נופש, שיעור יוגה בהדרכה המנהלת לבנת, טורניר מחניים בין הצוות לתלמידים ועוד... זכרו כי "נפש בריאה בגוף בריא".
חופשת פורים תחל ביום רביעי 28.2.2018 י"ג באדר תשע"ח עד יום שישי 2.3.2018 ט"ו באדר תשע"ח כולל. חזרה ללימודים ביום ראשון 4.3.2018 י"ז באדר תשע"ח. חג שמח ומבדח!
חוגגים פורים בשחקים!
קרא עוד...
ביום שלישי 20.2.2018 יתקיים תרגיל ארצי ללמידה מרחוק בשעת חירום בין השעות 12:00-20:00.כל תלמיד צריך להכנס באמצעות הסיסמה האישית למרחב הכיתתי שלו ולהגיב בפורום למשימה שניתנה על ידי המחנכת. מכיוון שמדובר בתרגיל ארצי יתכן עומס על האתר ואיטיות בגלישה - אנא העזרו בסבלנות!
בתאריכים 4-9.2.2018 נציין את שבוע הגלישה הבטוחה ברשת בסימן "לפני שלוחצים על ה-share חושבים על החבר", תוך מתן דגש על שיתוף תכנים במדיות השונות. במהלך השבוע יעברו התלמידים שיעורים בנושא גלישה בטוחה ברשת המותאמים לשכבת הגיל שלהם.
אליפות הסייבר תשע"ח בסביבת המשחק "קוד מנקי" תתקיים בין התאריכים 9.1-6.2.2018. עליית בית הספר לגמר הגדול מותנית במאמץ בית ספרי משותף וצבירת כוכבים משותפת של כלל תלמידי שכבות ב'-ו', על ידי ביצוע שלבי המשחק בבית בשעות אחר הצהריים.
משפחת "שחקים" מאחלת לכל באי בית הספר שתמיד נדע לראות את האור בכל אחד, כי כל אחד מאיתנו הוא אור קטן, אך ביחד אנחנו אור איתן!חופשת החג תחל ביום חמישי 14/12/2017 ותסתיים ביום רביעי 20/12/2017. חזרה ללימודים ביום חמישי 21/12/2017. חופשה מהנה וחג אורים שמח!
פרויקט מורה מעשיר יוצא לדרך... הצוות החינוכי בבית הספר יקיים 5 מפגשים בתחומי דעת שונים, על מנת להעשיר את תלמידי בית הספר מעבר לתכנית הלימודים. המפגשים יתקיימו במתכונת רב גילאית ויעסקו במגוון רחב של תחומים
ביום רביעי 8.11.2017 יתקיים תרגיל למידה מרחוק. על התלמידים להכנס למרחב הכיתתי שלהם בין השעות 14:00-20:00 ולהגיב למשימה שהוזנה על ידי המחנכת.

בית ספר "שחקים" מצטרף למיזם של משרד החינוך. במהלך שנת הלימודים יחשפו תלמידי בית הספר למגוון שירים מתוך הפסקול היהודי-ישראלי. לכל שיר תנתן במה למשך שבוע, במהלכו יחשפו התלמידים למילות השיר, הלחן, ביצועים שונים ויחוו את השירים דרך האומנות והמוזיקה.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
כיתות א-ג לומדות, מתחרות ונושמות שחמט! באליפות הארצית המתקיימת בית ספר שחקים נמצא בעשירייה הראשונה מתוך 68 בתי ספר משתתפים.
"כוח האומה הוא בזיכרונה – זה מותר האדם. ואם אנו רוצים לחיות, ואם אנו רוצים ושואפים לצוות את החיים לבנינו, אם אנו מאמינים שהוטל עלינו צו לסלול דרך אל העתיד, הרי עלינו ראשית כל לא לשכוח ולרשום." (פרופסור בן-ציון דינור, ידיעות יד ושם, 1956). ביום חמישי כ"ו בניסן תשע"ח 12.4.2018 נציין את יום השואה לשואה ולגבורה בסימן 70 שנה למדינת ישראל.
תלמידי בית הספר והצות החינוכי מאחלים חג פסח שמח, מלא פריחה והתחדשות. חופשת הפסח תחל ביום חמישי 22.3.2018 ו' בניסן ותסתיים ביום שישי 6.4.2018 כ"א בניסן תשע"ח כולל. חזרה ללימודים ביום ראשון 8.4.2018 כ"ג בניסן תשע"ח. חופשה מהנה!
חוגגים 70 בשחקים! ערב קהילתי של שכבות א-ג - 3.6.2018 וערב קהילתי שכבות ד-ו - 4.6.2018. הולך להיות ערב שכבר 70 שנה מחכים לו...
ארכיון תשע"ה   |  ארכיון תשע"ו   |  ארכיון תשע"ז   |  ארכיון תשע"ח
ארגז כלים
טפסים
ועד ההורים
משולחן היועצות
ארכיון
למידה בשעת חירום